Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
785 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
20 i 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, złoto czerwone.
550 zł
560 zł
786 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
10 złotych 1932, Anglia, Głowa kobiety.
30 zł
30 zł
787 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety.
30 zł
110 zł
788 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
10 złotych 1933, Warszawa, Sobieski.
150 zł
220 zł
789 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
10 złotych 1933, Warszawa, Traugutt.
150 zł
210 zł
790 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
10 złotych 1934, Warszawa, Piłsudski, Orzeł Strzelecki.
100 zł
100 zł
791 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
10 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski, patyna.
100 zł
150 zł
792 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
10 złotych 1939, Warszawa, Piłsudski, ładna patyna.
60 zł
80 zł
793 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, w tym stanie zachowania rzadkie.
400 zł
330 zł
794 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, w tym stanie zachowania bardzo rzadkie.
500 zł
480 zł
795 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar.
200 zł
240 zł
796 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, wybite głębokim stemplem, bardzo rzadkie.
3 500 zł
3 350 zł
797 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1930, Warszawa, Nike, rzadkie i bardzo ładne.
1 400 zł
1 500 zł
798 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, rzadkie i bardzo ładne.
1 600 zł
1 450 zł
799 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike.
II/III
EF/VF
1 000 zł
800 zł
800 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, najrzadsza moneta okresu międzywojennego.
3 500 zł
2 800 zł
801 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety, wyśmienity stan zachowania - ogromna rzadkość.
1 500 zł
1 550 zł
802 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1932, Anglia, Głowa kobiety, patyna.
25 zł
45 zł
803 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa kobiety.
25 zł
45 zł
804 Rzeczpospolita Polska 1918 - 1939
5 złotych 1934, Warszawa, Głowa kobiety.
25 zł
45 zł