Aukcja nr 16
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
865 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1932, Berlin, Kościół Marii Panny, bardzo ładny stan zachowania. |
I UNC |
2 400 zł 2 850 zł
866 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1932, Berlin, Żuraw portowy, wyjątkowo piękny stan zachowania. |
I UNC |
5 000 zł 4 900 zł
867 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1935, Berlin, Koga. |
I/II UNC/EF |
1 000 zł 1 350 zł
868 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga. |
I/II UNC/EF |
450 zł 480 zł
869 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1932, Berlin, Koga, bardzo ładny egzemplarz. |
I UNC |
1 200 zł 2 050 zł
870 | Wolne Miasto Gdańsk 1 gulden 1923, Utrecht, Koga. |
I UNC |
200 zł | |
871 | Wolne Miasto Gdańsk 1 gulden 1923, Utrecht, Koga. |
St. Lustrz. |
1 000 zł 1 650 zł
872 | Wolne Miasto Gdańsk 1 gulden 1932, Berlin. |
180 zł 155 zł
873 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, ładna patyna. |
I UNC |
150 zł 130 zł
874 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga. |
St. Lustrz. |
800 zł 760 zł
875 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1927, Berlin, Koga. |
I- UNC- |
200 zł 250 zł
876 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1932, Berlin. |
I- UNC- |
150 zł 190 zł
877 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1920, Gdańsk, duża cyfra 10, wyjątkowo ładna i rzadka moneta. |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 100 zł
878 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1920, Gdańsk, mała cyfra 10. |
II+ EF+ |
150 zł 150 zł
879 | Wolne Miasto Gdańsk zestaw 10 i 5 fenigów 1923, Berlin, wyśmienity stan zachowania, /razem 2 sztuki/. |
I UNC |
70 zł 130 zł
880 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1923, Berlin. |
St. Lustrz. |
500 zł 700 zł
881 | Wolne Miasto Gdańsk zestaw 10 i 5 fenigów 1932, Berlin, piękny stan zachowania, /razem 2 sztuki/. |
I UNC |
70 zł 130 zł
882 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1923, Berlin. |
St. Lustrz. |
650 zł 720 zł
883 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1928, Berlin. |
I- UNC- |
80 zł 140 zł
884 | Wolne Miasto Gdańsk zestaw monet 2-fenigowych 1923, 1926 i 1937, Berlin, /razem 3 sztuki/. |
I UNC |
100 zł 190 zł