Aukcja nr 14
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
666 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa kobiety. |
I UNC |
25 zł | |
667 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Głowa kobiety. |
I UNC |
25 zł 40 zł
668 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Orzeł Strzelecki. |
I UNC |
35 zł 42 zł
669 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski. |
I/II UNC/EF |
60 zł 70 zł
670 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, litera H, ładna patyna. |
I- UNC- |
1 200 zł 960 zł
671 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, pochodnia |
I UNC |
200 zł 200 zł
672 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, odwrotka. |
I UNC |
360 zł 380 zł
673 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Piłsudski. |
I UNC |
40 zł 48 zł
674 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Piłsudski. |
I UNC |
700 zł 960 zł
675 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż. |
I UNC |
100 zł 180 zł
676 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn. |
I UNC |
80 zł 110 zł
677 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1929, Warszawa, wyśmienity stan zachowania zachowania. |
I UNC |
100 zł 400 zł
678 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 komplet monet 1 groszowych 1923-1939, Warszawa, razem 14 sztuk. |
I/II UNC/EF |
200 zł 210 zł
679 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1934, Warszawa. |
I UNC |
40 zł 65 zł
680 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 100 bez nazwy (marek) 1922, Józef Piłsudski, Parchimowicz P-166e, wybito 50 sztuk, srebro, 9,01g, wyśmienity stan zachowania, piękna patyna. |
I UNC |
3 500 zł 3 550 zł
681 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 100 złotych 1925, Mikołaj Kopernik, Parchimowicz P-168a, wybito 50 sztuk, srebro, 4,18g, doskonały stan zachowania, piękna patyna. |
I UNC |
4 000 zł 3 950 zł
682 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 20 złotych 1924, Monogram, Parchimowicz P-162b, wybito 120 sztuk, brąz, 6,29g, ładna patyna. |
I UNC |
1 400 zł 1 450 zł
683 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 20 złotych 1925, Głowa kobiety, Parchimowicz P-164e, wybito 5 sztuk, złoto, 6,00g, ogromnej rzadkości piękna moneta. |
I UNC |
12 000 zł 25 000 zł
684 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Klamry, napis PRÓBA na rewersie, Parchimowicz P-160a, wybito 100 sztuk, srebro, 17,91g, bardzo ładny egzemplarz. |
I UNC |
4 000 zł 4 000 zł
685 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Orzeł Strzelecki, napis próba na rewersie, Parchimowicz P-158e, wybito 100 sztuk, srebro, 21,78g, wyśmienity stan zachowania, moneta wybita lustrzany.. |
St. Lustrz. |
4 000 zł 3 200 zł