Aukcja nr 14
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
636 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek=1 złoty 1839, Warszawa, j.w., Plage 412. |
II/III EF/VF |
40 zł 32 zł
637 | Monety zaboru rosyjskiego 10 kopiejek 1855, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 419, bardzo rzadka moneta w wyśmienitym stanie zachowania, patyna. |
I- UNC- |
300 zł 720 zł
638 | Monety zaboru rosyjskiego 2 kopiejki srebrem 1848, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 479, UWAGA !!! - współcześnie uważa się ten typ monety (z tych stempli) za fałszerstwo na szkodę kol.. |
I/II UNC/EF |
700 zł 1 250 zł
639 | Monety zaboru rosyjskiego 2 kopiejki 1860, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 480, wyśmienity stan zachowania zachowania. |
I- UNC- |
80 zł 460 zł
640 | Monety zaboru rosyjskiego 1 kopiejka 1862, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 507, wyśmienity stan zachowania, patyna. |
I UNC |
80 zł 280 zł
641 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 513. |
30 zł 150 zł
642 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1853, Warszawa, j.w., Plage 516. |
II+ EF+ |
30 zł 140 zł
643 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1855, Warszawa, j.w., Plage 520. |
II+ EF+ |
30 zł 130 zł
644 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1859, Warszawa, j.w., Plage 525, wyśmienity stan zachowania. |
I UNC |
30 zł 360 zł
645 | Monety zaboru rosyjskiego połuszka 1853, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 534, rzadka. |
II+ EF+ |
100 zł 420 zł