Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
636 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek=1 złoty 1839, Warszawa, j.w., Plage 412.
II/III
EF/VF
40 zł
32 zł
637 Monety zaboru rosyjskiego
10 kopiejek 1855, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 419, bardzo rzadka moneta w wyśmienitym stanie zachowania, patyna.
300 zł
720 zł
638 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki srebrem 1848, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 479, UWAGA !!! - współcześnie uważa się ten typ monety (z tych stempli) za fałszerstwo na szkodę kol..
I/II
UNC/EF
700 zł
1 250 zł
639 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1860, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 480, wyśmienity stan zachowania zachowania.
80 zł
460 zł
640 Monety zaboru rosyjskiego
1 kopiejka 1862, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 507, wyśmienity stan zachowania, patyna.
80 zł
280 zł
641 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 513.
30 zł
150 zł
642 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1853, Warszawa, j.w., Plage 516.
30 zł
140 zł
643 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1855, Warszawa, j.w., Plage 520.
30 zł
130 zł
644 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1859, Warszawa, j.w., Plage 525, wyśmienity stan zachowania.
30 zł
360 zł
645 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1853, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 534, rzadka.
100 zł
420 zł