Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
602 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
grosz 1828, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napis, Plage 220, ładna patyna.
30 zł
120 zł
zestaw monet grosz z miedzi krajowej 1823, Warszawa i grosz 1835, Warszawa, Plage 213, Plage 236, ..
603 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
zestaw monet grosz z miedzi krajowej 1823, Warszawa i grosz 1835, Warszawa, Plage 213, Plage 236, razem 2 sztuki, patyna
I/II
UNC/EF
60 zł
360 zł
604 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
ciężarek dukata, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 291, wyśmienity stan zachowania, ładna patyna.
200 zł
1 050 zł
ciężarek podwójnego złotego (50 złotych) 1817, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napis, Plage 289.
605 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
200 zł
1 000 zł
ciężarek pół imperiała (5 rubli) 1841, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napisy, Plage 288, .. ciężarek pół imperiała (5 rubli) 1841, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napisy, Plage 288, ..
606 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
ciężarek pół imperiała (5 rubli) 1841, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napisy, Plage 288, stara patyna.
200 zł
1 000 zł