Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
324 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1622, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop. LX 6, Wal. XCVII.
30 zł
25 zł
trzykrucierzówka 1616, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 9.. trzykrucierzówka 1616, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 9..
325 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 982, Kurp. 523 R2.
100 zł
90 zł
trzykrucierzówka 1617, Kraków, j.w., Gum. 983, Kurp. 525 R2, odmiana z h. Sas. trzykrucierzówka 1617, Kraków, j.w., Gum. 983, Kurp. 525 R2, odmiana z h. Sas.
326 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, j.w., Gum. 983, Kurp. 525 R2, odmiana z h. Sas.
100 zł
80 zł
327 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, j.w., Gum. 983, Kop. 525 R2.
100 zł
80 zł
półtorak 1614, Bydgoszcz, Orzeł i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis Gum. 958, Kurp. 420 R4. półtorak 1614, Bydgoszcz, Orzeł i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis Gum. 958, Kurp. 420 R4.
328 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Bydgoszcz, Orzeł i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis Gum. 958, Kurp. 420 R4.
60 zł
105 zł
329 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1628, Elbląg, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Kop.I 1-R-, Bahr. 9325, Ahl. 22 R.
50 zł
80 zł
330 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1630, Elbląg, j.w., Kop.I 3, Bahr. 9335, Ahl. 24.
30 zł
40 zł
331 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1632, Elbląg, j.w., Kop.I 5b, Bahr. 9350, Ahl. 4a, odmiana napisu REG SVE.
30 zł
50 zł
332 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1635, Elbląg, j.w., Kop.I 8-R, Bahr. 9360, Ahl. 7 XR, rocznik rzadziej spotykany w handlu.
80 zł
160 zł
grosz 1594, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 917, Kurp. 2.. grosz 1594, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 917, Kurp. 2..
333 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1594, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 917, Kurp. 269 R5, T. 12, rzadka moneta ze znakami dzbanuszek, słońce i topór.
200 zł
350 zł
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 919, Kurp. 2.. grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 919, Kurp. 2..
334 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 919, Kurp. 287 R5, duźa rzadkość.
400 zł
580 zł
grosz 1604, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 935, Kurp. 322 R1. grosz 1604, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 935, Kurp. 322 R1.
335 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1604, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 935, Kurp. 322 R1.
50 zł
55 zł
336 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1605, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: j.w., Gum. 937, Kurp. 324 R1.
50 zł
40 zł
337 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków, j.w., Gum. 939, Kurp. 337 R.
50 zł
40 zł
grosz 1607, Kraków, j.w., Gum. 941, Kurp. 343 R, h. Lewart w tarczy owalnej, duźe popiersie. grosz 1607, Kraków, j.w., Gum. 941, Kurp. 343 R, h. Lewart w tarczy owalnej, duźe popiersie.
338 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, j.w., Gum. 941, Kurp. 343 R, h. Lewart w tarczy owalnej, duźe popiersie.
75 zł
60 zł
339 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, j.w., Gum. 941, Kurp. 348 R, h. Lewart w tarczy prostokątnej, małe popiersie.
50 zł
40 zł
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, Aw Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 944, Kurp. 362 R, lekko wyszczerbiony krążek, rzadsza odmiana z h. Lewart na awersie.
50 zł
40 zł
grosz 1610 z omyłkową datą 1601, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 1318, T. 10, Ku.. grosz 1610 z omyłkową datą 1601, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 1318, T. 10, Ku..
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1610 z omyłkową datą 1601, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 1318, T. 10, Kurp. 2069 R4 odmiana napisowa LITV na awersie.
III-
VF-
200 zł
160 zł
grosz 1611, Wilno, j.w., Gum. 1319, Kurp. 2074 R, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem. grosz 1611, Wilno, j.w., Gum. 1319, Kurp. 2074 R, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem.
342 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1611, Wilno, j.w., Gum. 1319, Kurp. 2074 R, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem.
80 zł
85 zł
grosz 1613, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 950, Kurp. 386 R3, dr.. grosz 1613, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 950, Kurp. 386 R3, dr..
343 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1613, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 950, Kurp. 386 R3, drobna wada krążka.
II/III
EF/VF
70 zł
60 zł