Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
231 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum. 718, Kurp. 202 R2.
80 zł
85 zł
232 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, odmiana z dużą głową, Gum. 814, Kurp. 454 R.
I/II
UNC/EF
100 zł
120 zł
233 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, j.w., odmiana z małą głową, Gum. 814, Kurp.456 R, patyna.
75 zł
120 zł
234 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1577, Gdańsk, Aw: Półpostać Chrystusa i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 775, Kurp. 343 R2, moneta wybita podczas oblężenia Gdańska przez wojska króla Stef..
300 zł
360 zł
235 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1577, Gdańsk, j.w., odmiana interpunkcji, Gum. 775, Kurp. 344 R2, minimalna wada blachy.
250 zł
350 zł
236 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 789, Kurp. 378 R1, minimalna wada blachy na awersie, odmiana z gwiazdką po napisie..
150 zł
160 zł
237 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 790, Kurp. 380 R1.
125 zł
180 zł
238 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 808, Kurp. 428 R1.
150 zł
160 zł
239 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 809, Kurp. 431 R1.
250 zł
200 zł
240 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1583, Ryga, j.w., Gum. 809, Kurp. 432 R1.
100 zł
180 zł
241 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1578, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 787, Kurp. 372 R, lekko wyszczerbiony krążek.
50 zł
90 zł
242 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1580, Olkusz, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze a herbami Polski, Litwy i Batorych i napis, Gum.- , Kurp. - , typ szeląga dotychczas nie notowany w literaturze ..
III-
VF-
125 zł
440 zł
243 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1584, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 745, Kurp. 272 R1.
35 zł
32 zł