Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety. rzadka w tym stanie zachowania.
664 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 800 zł
1 450 zł
665 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Anglia, Głowa kobiety.
25 zł
34 zł
666 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa kobiety.
25 zł
667 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Głowa kobiety.
25 zł
40 zł
668 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Orzeł Strzelecki.
35 zł
42 zł
669 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski.
I/II
UNC/EF
60 zł
70 zł
2 złote 1924, Birmingham, litera H, ładna patyna. 2 złote 1924, Birmingham, litera H, ładna patyna.
670 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Birmingham, litera H, ładna patyna.
1 200 zł
960 zł
671 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, pochodnia
200 zł
200 zł
672 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Filadelfia, odwrotka.
360 zł
380 zł
673 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Piłsudski.
40 zł
48 zł
2 złote 1936, Warszawa, Piłsudski.
674 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
700 zł
960 zł
675 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż.
100 zł
180 zł
676 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn.
80 zł
110 zł
677 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1929, Warszawa, wyśmienity stan zachowania zachowania.
100 zł
400 zł
678 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
komplet monet 1 groszowych 1923-1939, Warszawa, razem 14 sztuk.
I/II
UNC/EF
200 zł
210 zł
679 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 grosz 1934, Warszawa.
40 zł
65 zł
680 Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
100 bez nazwy (marek) 1922, Józef Piłsudski, Parchimowicz P-166e, wybito 50 sztuk, srebro, 9,01g, wyśmienity stan zachowania, piękna patyna.
3 500 zł
3 550 zł
100 złotych 1925, Mikołaj Kopernik, Parchimowicz P-168a, wybito 50 sztuk, srebro, 4,18g, doskonały.. 100 złotych 1925, Mikołaj Kopernik, Parchimowicz P-168a, wybito 50 sztuk, srebro, 4,18g, doskonały..
681 Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
100 złotych 1925, Mikołaj Kopernik, Parchimowicz P-168a, wybito 50 sztuk, srebro, 4,18g, doskonały stan zachowania, piękna patyna.
4 000 zł
3 950 zł
20 złotych 1924, Monogram, Parchimowicz P-162b, wybito 120 sztuk, brąz, 6,29g, ładna patyna. 20 złotych 1924, Monogram, Parchimowicz P-162b, wybito 120 sztuk, brąz, 6,29g, ładna patyna.
682 Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
20 złotych 1924, Monogram, Parchimowicz P-162b, wybito 120 sztuk, brąz, 6,29g, ładna patyna.
1 400 zł
1 450 zł
20 złotych 1925, Głowa kobiety, Parchimowicz P-164e, wybito 5 sztuk, złoto, 6,00g, ogromnej rzadko.. 20 złotych 1925, Głowa kobiety, Parchimowicz P-164e, wybito 5 sztuk, złoto, 6,00g, ogromnej rzadko..
683 Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
20 złotych 1925, Głowa kobiety, Parchimowicz P-164e, wybito 5 sztuk, złoto, 6,00g, ogromnej rzadkości piękna moneta.
12 000 zł
25 000 zł