Polska, krzyżyk

Polska, krzyżyk

Polska, krzyżyk

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:36:20
332176
Opis: Polska, krzyżyk, Ukrzyżowany Jezus, wyżej zwój na którym IN / RI, niżej czaszka z dwoma skrzyżowanymi piszczelami, na stronie odwrotnej w medalionie Matka Boska Częstochowska S. MARYA CZĘSTOCHO., PAMIĄT / KA - ODPU - STU / POD / TWOJĄ / OBRONĘ / UCIEKA / MY SIĘ, niżej widok zabudowań z kościołem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.0 x 48.1 mm, 3.36 g, pęknięcie dolnego ramienia, patyna

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 96

1)  48 zł
2)  46 zł