Polska, 1 złoty polski, 1830 FH

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:20:40
332180
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 1 złoty polski, 1830 FH, Warszawa, odmiana z kropkami po ZŁO i POL, pod wieńcem z liści dębowych inicjały mincerza FH (Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 999, H-Cz. 3642, Kop. 2681 (R), Plage 73, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 671

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  660 zł
4)  600 zł
5)  470 zł
6)  450 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  380 zł
10)  370 zł
11)  340 zł
12)  340 zł
13)  200 zł
14)  200 zł
15)  155 zł
16)  145 zł
17)  135 zł
18)  130 zł
19)  125 zł
20)  120 zł