Rosja, połtina, 1812 MФ

Rosja, połtina, 1812 MФ

Rosja, połtina, 1812 MФ

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:14:20
332184
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), połtina, 1812 MФ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 145 (R)

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 560

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  700 zł
4)  480 zł
5)  460 zł
6)  420 zł
7)  360 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  300 zł
12)  200 zł
13)  140 zł
14)  130 zł
15)  110 zł
16)  100 zł
17)  90 zł