wydawnictwa polskie, Dylewski Adam – Historia pieniądza na ziemiach polskich, Warszawa 2012, IS..

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:13:40
332347
Opis: wydawnictwa polskie, Dylewski Adam – Historia pieniądza na ziemiach polskich, Warszawa 2012, ISBN 9788370550682
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu ok. 26 x 36 cm, oprawa twarda, bogato ilustrowana stanowi kolejną ciekawą pozycję, po "Tysiąc lat monety Polskiej" Kałkowskiego, do której warto sięgnąć, by poznać ewolucję pieniądza w Polsce, dodatkowo pamiątkowy dyplom z wklejoną monetą rzymską

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 420

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  260 zł
4)  100 zł