Polska, dwugrosz (1/12 talara), 1703 ILH

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:14:20
332226
Opis: Polska - August II Mocny (1697–1733) - monety sasko-polskie, dwugrosz (1/12 talara), 1703 ILH, Drezno, litery IL - H pod tarczą herbową
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nierówno wycięty krążek
Literatura: Kahnt 176, Kop. 10719, Merseburger 1614

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 547

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  220 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  175 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  140 zł
12)  135 zł
13)  115 zł
14)  110 zł
15)  105 zł
16)  100 zł
17)  95 zł
18)  90 zł