Polska, brakteat, XII/XIII w.

Polska, brakteat, XII/XIII w.

Polska, brakteat, XII/XIII w.

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:52:40
332264
Opis: Polska - Wielkopolska lub Kujawy, brakteat, XII/XIII w., rycerz z tarczą i mieczem na wprost
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.6 mm, 0.16 g
Literatura: Kop. 266 (R3), Stronczyński tabl. XX poz. 20

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 945

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 600 zł
4)  1 500 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł