wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:06:00
332345
Opis: wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu B5, oprawa twarda, pierwsza pozycja katalogująca wszystkie polskie monety trzygroszowe, obejmująca emisje od czasów Zygmunta I Starego do XIX wieku, wraz z emisjami lennymi i Księstw Śląskich, w pracy skatalogowano 740 podstawowych typów monet, a licząc z odmianami ujęto ich ponad 2.000, każdy z typów przedstawiony jest na zdjęciu, często w kilku odmianach

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 669

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  290 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  160 zł
11)  145 zł
12)  135 zł
13)  120 zł
14)  115 zł
15)  100 zł
16)  95 zł
17)  90 zł