Dewocjonalia, krucyfiks, XVIII w. (?)

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:36:00
332166
Opis: Dewocjonalia, krucyfiks, XVIII w. (?), Ukrzyżowany Chrystus, nad nim zwój na którym IN / RI, w kątach krzyża po promieniu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 49.8 x 74.5 mm, 15.85 g, lekko podgięte prawe ramię krzyża, uszkodzone uszko

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 236

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  90 zł
5)  30 zł