Polska, krzyżyk, XIX/XX w.

Polska, krzyżyk, XIX/XX w.

Polska, krzyżyk, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:35:20
332171
Opis: Polska, krzyżyk, XIX/XX w., Ukrzyżowany Jezus, wyżej zwój na którym IN / RI, niżej czaszka z dwoma skrzyżowanymi piszczelami, na stronie odwrotnej w medalionie Matka Boska Częstochowska S. MARYA CZĘSTOCH., z boków podtrzymywany przez dwa anioły, PAMIĄT / KA - ODPU - STU / POD / TWOJĄ / OBRONĘ / UCIEKA / MY SIĘ, niżej widok zabudowań z kościołem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 24.8 x 47.3 mm, 3.57 g, patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 177

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  36 zł
6)  30 zł
7)  18 zł