Dewocjonalia, zestaw 3 medalików, XVIII/XIX w.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:35:00
332174
Opis: Dewocjonalia, zestaw 3 medalików, XVIII/XIX w., w skład zestawu wchodzi medalik z Matką Bożą i Janem od Krzyża (16.5 x 22.8 mm, 2.05 g), z Matką Boską Częstochowską (18.0 x 21.9 mm, 2.55 g) oraz z Maryją Loretańską (15.5 x 21.8 mm, 1.54 g)
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, razem 3 sztuki, patyna

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 194

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  48 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł