Dewocjonalia, zestaw 3 medalików, XVIII–XX w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:34:40
332170
Opis: Dewocjonalia, zestaw 3 medalików, XVIII–XX w., w skład zestawu wchodzi medalik ze św. Karolem Boromeuszem i Ignacym Loyolą (16.4 x 25.3 mm, 2.00 g), Chrystusem i św. Wincentym a Paulo (16.2 x 26.9 mm, 3.14 g) oraz z Maryją i św. Pantaleonem (15.6 x 25.3 mm, 1.27 g)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 213

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  120 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł