Dewocjonalia, zestaw 4 medalików

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:34:20
332175
Opis: Dewocjonalia, zestaw 4 medalików, w skład zestawu wchodzi medalik z Matką Boską Częstochowską i Chrystusem na krzyżu (14.3 x 21.1 mm, 1.03 g), Matką Boską Częstochowską i św. Antonim (18.8 x 28.1 mm, 2.28 g), ze św. Barbarą (13.2 x 20.0 mm, 0.95 g) i Matką Bożą Kazańską (17.1 x 24.6 mm, 1.45 g)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, razem 4 sztuki, wszystki z puncami srebra

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 216

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  50 zł