Rosja, Podróżna Ikona Matki Bożej „Wszystkich Strapionych Radość”, XVIII w.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:33:00
332165
Opis: Rosja, Podróżna Ikona Matki Bożej „Wszystkich Strapionych Radość”, XVIII w., Matka Boża otoczona przez modlących się strapionych, u góry Jezus udziejaący wyproszonych łask
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 42.8 x 58.5 mm, 17.64 g, pęknięcie z prześwitem

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 174

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  70 zł
4)  38 zł