Rosja, medal Czerwonego Krzyża Wojny Rosyjsko-Japońskiej 1904–1905

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:32:20
330888
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), medal Czerwonego Krzyża Wojny Rosyjsko-Japońskiej 1904–1905, Krzyż emaliowany na czerwono, na stronie odwrotnej РУССКО-ЯПОНСКАЯ / 1904-1905 / ВОЙНА, na łączniku nabita punca srebra, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 24.0 mm, 7.52 g
Literatura: Gribanow 44

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 370

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł