Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:30:00
332429
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Święty Jerzy, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, na środku ŚWIĘTY Jerzy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: na obrzeżu punca srebra, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie, srebro próby '925' 44.8 mm, 40.44 g

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 189

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  80 zł