Francja, medal pamiątkowy, bez daty

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:29:00
332178
Opis: Francja - Ludwik Filip I (1830–1848), medal pamiątkowy, bez daty, Aw: Amor w lewo, stojący na postumencie, z lewej para nowożeńców w prawo, z lewej sygnatura PETIT INV • ET F, w odcinku UNIS A JAMAIS, Rw: Wieniec, w którym monogram LM, na obrzeżu nabite ARGNET oraz wygrawerowane AM. SL. UNIS LE 24 FERVIER 1950
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 39.3 mm, 24.92 g

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 214

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł