Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2004 P

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:25:00
332425
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2004 P, Filadelfia, Thomas Alva Edison - 125 lat żarówki
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 27.54 g, bity stemplami lustrzanymi, nakład 68.031 sztuk, patyna
Literatura: KM 362

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 71

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł