Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:17:20
332153
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1913 (B•C), Petersburg, wybite na 300-lecie panowania Romanowych
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, wybity płytkim stemplem
Literatura: Bitkin 335, Kazakov 453

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 176

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł