Rosja, rubel koronacyjny, 1896

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:16:20
332152
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel koronacyjny, 1896, Petersburg, wybity z okazji koronacji Mikołaja II na cara Rosji
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna ciemna patyna, minimalne uszkodzenia rantu
Literatura: Bitkin 322, Kazakov 53

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 347

1)  1 850 zł
2)  1 850 zł
3)  1 750 zł
4)  1 600 zł
5)  1 500 zł
6)  1 100 zł
7)  920 zł
8)  860 zł
9)  800 zł
10)  640 zł
11)  600 zł