Rosja, zestaw monet

Rosja, zestaw monet

Rosja, zestaw monet

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:15:00
332155
Opis: Rosja - różni władcy, zestaw monet, 20 kopiejek 1853, 15 kopiejek 1862, 3 x 10 kopiejek (1876, 1894, 1899)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 5 monet, patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  125 zł
2)  125 zł
3)  46 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł