Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 22:14:00
332151
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), rubel, 1822 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 135, Adrianov 1822, Uzdenikow 1473

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 186

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  460 zł
4)  420 zł
5)  370 zł
6)  370 zł
7)  300 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  150 zł