Austria, talar, 1780 (emisja z lat 1960-86)

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:58:20
332056
Opis: Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1780 (emisja z lat 1960-86), Wiedeń
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: talar z dolutowanym uszkiem i zawieszką z puncą "835", miejscowa patyna
Literatura: Davenport 1151, Hafner 61a, Herinek 514

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 85

1)  120 zł
2)  115 zł