Austria, 5 koron, 1900

Austria, 5 koron, 1900

Austria, 5 koron, 1900

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:56:40
332150
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 5 koron, 1900, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 769

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 82

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł