Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:40:40
332309
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność 1980-1990 /typ A/, na awersie ZŁ daleko od nominału, litera L na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999" 31.30 g, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 125

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  120 zł