Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:35:00
332304
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 213

1)  330 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  200 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  120 zł