Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:26:40
332073
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczony, miejscowa patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 303

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  310 zł
12)  125 zł