Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:25:00
332068
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 186

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  340 zł
6)  310 zł
7)  135 zł
8)  125 zł