Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:23:00
332066
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko przetarte, miejscowa patyna, ładny egzemplarz
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 300

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  460 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  390 zł
8)  370 zł
9)  360 zł
10)  340 zł
11)  320 zł
12)  300 zł
13)  280 zł
14)  250 zł
15)  240 zł