Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1839 MW

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:21:40
332510
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 3/4 rubla = 5 złotych, 1839 MW, Warszawa, większe cyfry roku, krótszy daszek cyfry 1 w dacie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczone, patyna, wyszczerbienie obrzeża
Literatura: Bitkin 1145, Kuriański Z5W39.1.a, Plage 363, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 162

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  150 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł