Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1812 IB

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:18:00
332276
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 1/3 talara (dwuzłotówka), 1812 IB, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA3 1269, Plage 111, Kop. 3697, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 248

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  55 zł
10)  50 zł