Polska, grosz, 1768 G

Polska, grosz, 1768 G

Polska, grosz, 1768 G

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:17:20
332227
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1768 G, Kraków, wieniec bez jagódek, bez kropki po G
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.d6, Plage 98, Plage-miedź 113

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 200

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  48 zł