Polska, szóstak, 1755 EC

Polska, szóstak, 1755 EC

Polska, szóstak, 1755 EC

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:15:20
332268
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, szóstak, 1755 EC, Lipsk, szerokie popiersie króla, korona na awersie żeberkowana
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 693 var. i, Kop. 2101 (R)

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 514

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  300 zł
9)  290 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł
14)  230 zł
15)  220 zł
16)  210 zł
17)  155 zł
18)  150 zł