Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:14:40
332505
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, efraimek, masywne popiersie z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z trzema kropkami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 687 var. d

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 207

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  150 zł
6)  110 zł
7)  95 zł
8)  80 zł
9)  75 zł