Polska, ort, 1658 TLB

Polska, ort, 1658 TLB

Polska, ort, 1658 TLB

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 21:12:00
332266
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1658 TLB, Kraków, herb Wieniawa i inicjały T.L.B. pod tarczą herbową, obwódki po obu stronach monety
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko ugięty, patyna
Literatura: Kop. 1763, Kurpiewski 418, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 500

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  470 zł
6)  450 zł
7)  430 zł
8)  310 zł
9)  300 zł
10)  290 zł
11)  280 zł
12)  270 zł
13)  260 zł
14)  250 zł
15)  240 zł