Polska, półgrosz litewski, 1517

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:55:40
332251
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1517, Wilno, z błędem ONETA (bez litery M)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas 1S151-5 (RR), Kop. 3145 var (R)

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 196

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  160 zł
4)  160 zł
5)  110 zł
6)  90 zł