Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:51:20
332002
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Półpostać rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, z prawej И, z lewej półksiężyc łukiem do góry, legenda; Rw: Półpostać biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 13.7 mm, 0.45 g, podgięty
Literatura: Frynas P.7.4, Gum-H. 86, Kop. 51ac (R1), Str. 42ap, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 517

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  720 zł
6)  660 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  240 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  180 zł