Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:51:00
332003
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książę na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, legenda; Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 0.43 g, czyszczony
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40e, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 448

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł