Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:50:40
332001
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, Aw: Św. Wojciech siedzący na tronie, z prawej strony stojący Bolesław, w zbroi, trzymający włócznię; Rw: Krzyż, w kątach którego po kulce, legenda
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.18 g, wykruszenie
Literatura: Frynas P.6.3, Gum-H. 79, Kop. 42 (R2), Str. 38*, Such. XI/XII w. XIII/2

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 247

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  46 zł