Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:50:20
332000
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, Aw: Św. Wojciech siedzący na tronie, z prawej strony stojący Bolesław, w zbroi, trzymający włócznię; Rw: Krzyż, w kątach którego po kulce, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.4 mm, 0.21 g
Literatura: Frynas P.6.3, Gum-H. 79, Kop. 42 (R2), Str. 38*, Such. XI/XII w. XIII/2

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 338

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  145 zł
6)  100 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł