Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:50:00
331999
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, Aw: Św. Wojciech siedzący na tronie, z prawej strony stojący Bolesław, w zbroi, trzymający włócznię; Rw: Krzyż, w kątach którego po małym krzyżu, S D\ALBIBVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 0.35 g, patyna
Literatura: Frynas P.6.3, Gum-H. 79, Kop. 42 (R2), Str. 38*, Such. XI/XII w. XIII/2

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 550

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  600 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  180 zł