zestaw 2 monet do samodzielnej identyfikacji

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:34:20
332021
Opis: zestaw 2 monet do samodzielnej identyfikacji
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 116

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  20 zł