Abbasydzi, dinar (fałszerstwo z epoki), VIII/IX w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-10-2021 20:33:20
330981
Opis: Abbasydzi, dinar (fałszerstwo z epoki), VIII/IX w.
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 18.1 mm, 1.74 g, podgięty, przewiercony

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 117

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  50 zł
5)  24 zł